Szukaj na tym blogu

O mnie

Z jednej strony racjonalna... z drugiej uciekająca do świata książek, i tam mi lepiej :) zwłaszcza przy mrocznej muzyce i kubku kakao.

Czytać lubię praktycznie od zawsze. Jednak dopiero niedawno, zrodził się w mojej głowie pomysł spisywania wszelkich myśli na temat książek.  Forma "recenzji", to trochę za dużo powiedziane, ale oceniam i opisuję niektóre elementy, które szczególnie zapadły mi w pamięć. Podstawową jednak zasadą, jaką sobie obrałam jest, by nie zdradzać zbyt wiele z treści omawianych książek. Ten blog ma zachęcać w sposób normalny lub przez kontrowersje (kiedy ktoś nie zgadza się co do oceny), a nie opisywać całą fabułę. ;) Po to czytamy książkę. By samemu poznać historię i samemu ją ocenić. To co nie podoba się innym, dla nas może być całkiem przyzwoitym wydawnictwem.

Prowadzę ten blog równolegle z blogiem na Wordpressie (http://czytamjestempodrugiejstronielustra.wordpress.com/). Tamten blog jest myślę bardziej czytelniejszy i nie sprawia (odpukać :) takich problemów. Więc jeśli ktoś nie jest ściśle przywiązany tylko do blogspotowych newsów, zapraszam tam :) Na obu blogach będzie można znaleźć te same recenzje i myśli.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...