Szukaj na tym blogu

niedziela, 1 grudnia 2013

P.C. Cast, Kristin Cast – "Przebudzona"


Kolejna część, dalsza historia i cóż więcej? Słowo klucz to "dalej". Mamy to co już dobrze znamy...


Opis:

Zoey wróciła z Zaświatów, by przejąć należną jej rolę najwyższej kapłanki Domu Nocy. Powrót dziewczyny cieszy jej przyjaciół, którzy jednak niepokoją się, czy po stracie Heatha Zoey poradzi sobie z rzeczywistością. Pojawia się także obawa, czy jej związek z atrakcyjnym wojownikiem Starkiem okaże się pocieszeniem.

Tymczasem dla Stevie Rae związek z Rephaimem, Krukiem Prześmiewcą, staje się coraz istotniejszy. Wiąże ich tajemnicze i potężne Skojarzenie. Domowi Nocy wciąż zagraża niebezpieczeństwo ze strony Kalony i Neferet, będącej coraz bliżej osiągnięcia nieśmiertelności.

Można znaleźć na:
http://publicat.pl/ksiaznica/oferta/beletrystyka-dla-mlodziezy-15/przebudzona-dom-nocy-8_64,2406,6027.html

Moja ocena: 6/10

Nie powiem, że książka jest zła, wręcz przeciwnie czyta się ją dobrze i mile spędza czas, ale niewiele mogę wymyślić takiego twórczego podsumowania na jej temat.Po prostu nie wzbudza we mnie większych refleksji i przemysleń, bo już je w sobie ma od dawna i przejawiają się one po prostu pod inną postacią. Po co więc sie powtarzać w “głębszej” analizie. Mamy tu wiele miłości, wiele bólu, poświęcenia i akceptacji rzeczywistości. Walka dla i o przyjaciół oraz jak ważna jest walka w to co się wierzy. Mamy wszystko to do czego zostaliśmy przyzwyczajeni, dlatego fani serii nie powinni być rozczarowani.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Będzie mi niezmiernie miło za każdy komentarz. Jednakże namolnego spamu nikt nie lubi, podobnie zresztą jak "hejtingu". Jeśli chcesz kogoś poobrażać to radzę użycie tego fajnego krzyżyka w prawym górnym rogu. Komentarze tylko spamujące lub obraźliwe będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...